VyhľadávanieReklama

RealSoft


Reality Trenčín


ceny podľa: x-reality.sk
PRIEVIDZA/ HACIENDA/ RD/ 3+1, TOP ,,PONUKA“ / poz. 700 m2

PRIEVIDZA/ HACIENDA/ RD/ 3+1, TOP ,,PONUKA“ / poz. 700 m2

Kategória: Rodinný dom Prievidza predaj
Novostavba: nie
Lokalita: , Reality Prievidza
Okres: Reality Prievidza

Cena: 299 000,00 EUR (9 007 674,00 SKK)

Úžitková plocha: 150 m2

Aktualizácia: ..2017-11-16 09:34:48


Popis: BÝVAJTE po celý rok ako na DOVOLENKE !!! V meste Prievidza NENÁJDETE v súčasnosti LUKRATÍVNEJŠIU ponuku, My Vám ponúkame do pozornosti EXKLUZÍVNU NOVINKU, právom patriacu do TOP – 5 – ky, Rodinných domov v Prievidzi. Hľadáte bývanie na celý ŽIVOT alebo len ,,DOM“ ??? Ak hľadáte ,, BÝVANIE a RELAX“ tak ste na správnej adrese pri čítaní popisu tohto KRÁSNEHO Rodinného Domu, len 5 minút pešo od obchodného centra mesta, super poloha, vynikajúca dostupnosť ale zároveň garancia kľudného bývania ako na dedine. Priečelie domu v Toskánskom štýle s oplotením, vstupom, s kovaným zábradlím, priamy vstup do garážového státia autom s prístupovej cesty, upravená predzáhradka s okrasnými drevinami, zateplená fasáda s príjemným odtieňom bielej kávy vás už pri príchode naladí na krásny interiér ktorý sa nachádza v dome. Predsieň pre odloženie kabátov a topánok, vás vovedie do centra bývania so super veľkou obývacou izbou s krbom, jedálenským kútom, priamo napojená na KRÁĽOVSTVO každej domácej PANEJ - kuchyňu s linkou kompletne vybavenou vstavanými spotrebičmi, s obývačky priamy prístup na vonkajšiu Veľkú terasu s prechodom priamo do krytého bazénu ( možnosť celoročného využívania), a pozemok za domom prekrásne upravený s okrasnými drevinami a dizajnovými doplnkami, ( záhradný domček na náradie, Altán pre posedenie a grilovanie s priateľmi), z obývacej izby ďalej prístup do NADŠTANDARDNEJ KÚPEĽNE ( talianske dlažba a obklady, štvorcová masážna vaňa, sprchovací kút,), + veľká spálňa a hosťovská izba. BONBÓNIKOM tejto ponuky je vlastná vinotéka štýlovo zariadená ( obloženie, podlahy) ako kráľovstvo majiteľa domu s vlastnou toaletou a klímou špeciálne vhodnou na skladovanie kvalitných vín.

HACIENDA je postavená s Nadštandardných materiálov, smelo si dovolíme konštatovať že momentálne asi Najlukratívnejšia ponuka na realitnom trhu v Prievidzi. Nutné vidieť osobne a oceniť Ojedinelú LUKRATIVITU A KVALITU Nehnuteľnosti.

Pre záujemcov hľadajúcich výnimočné bývanie, záujemcov milujúcich luxus, bývajte po celý rok ako na Copa – Cabane. Platba hotovosť + úver. Neváhajte, zavolajte a dohodnite si prehliadku domu, verím že Vás očarí tak, ako aj Nás.


Kontakt:
JIST Reality s.r.o
bez ulice 41
97202 Opatovce nad Nitrou

Realitný maklér:
Jozef Poljak
Tel.: 421905741266
E-mail: poljak@jist.sk

Kontaktovať makléra


Príbuzné reality:

domy Prievidza
domy Prievidza